Як прибрати зморшки на шиї та декольті? Поширене питання, яке ставлять жінки. І правильно! Потрібно стежити за станом своєї шкіри, щоб виглядати свіжо у будь-якому віці.
Виникнення зморшок, в'ялості шкіри, втрата пружності та еластичності зони декольте – це часто видає вік.
Причини швидкого старіння шкіри
Порівняно пружна шкіра тіла – і в'ялість шиї та зони декольте. Чому так?
За структурою шкірний покрив у цих областях порівняємо із зоною навколо очей. Аналогічно виникають ті самі проблеми – чутливість, сухість, зневоднення.
Догляду за цією областю приділяється так мало уваги. Наприклад, роблячи маску від зморшок на обличчі, ми не завжди згадуємо про зайву порцію для шиї та нижче. Не кажучи вже про пілінг чи інші процедури. Перед сном рідко хтось наносить крем ще й на зону декольте.
Про такі фактори, як неправильне харчування, гормональні зміни та банально вік, говорити не доводиться. Ви й так це чудово знаєте.
Що ж, з'ясувавши, чому, поговоримо тепер про те, що робити, як прибрати в'ялість і зморшкуватість. Далі пропонуємо деякі методи того, як усунути зморшки в зоні декольте.
Підхід до проблеми
Важливо привчити себе до щоденних дій та виконувати їх як ритуали. Отже, серед них:
- очищення,
- тонізування,
- харчування (на ніч),
- зволоження (з ранку).
Крім цього, щотижня слід приділяти увагу м'яким процедурам, що відлущують. Звичайно, скрабування не призведе до того, що ви відразу зможете прибрати зморшки (тим більше, що жорстка дія лише посилить проблему! ), але м'який пілінг принесе свої плоди при системному використанні.
М'який пілінг
Для пілінгу застосовують переважно натуральні скраби з:
- медом,
- кава,
- глиною,
- оліями.
Маски
Маска для шиї та декольте від зморшок двічі на тиждень – також чудовий метод інтенсивного догляду. За основу варто взяти природні речовини, такі як олії, трави, овочі, молочну продукцію, фрукти.
Маска з петрушки
Для приготування складу вам потрібно буде взяти:
- пучок свіжої зелені,
- 130 гр молока
- тоненьку тканину.
Молоко необхідно закип'ятити, залити в келих із двома великими ложками посіченої петрушки. Суміш має ще наполягати близько п'яти хвилин. Потім у цьому складі вимочують тканину, віджимають. І шия, зона декольте одержують свого роду компрес. За 20 хвилин знімають. Процедуру слід робити регулярно, але не щодня.
Білкова
Щоб позбутися зморшок, можна спробувати рецепт із білком.
Вам знадобляться:
- 1 яйце,
- 1 ч. л. олії (рослинної, краще оливкової),
- половинка лимона,
- марлечка.
У ємності змішують білок курячого яйця, лимонний сік із олією. Потім у цьому складі зволожують марлю, потім за аналогією з попереднім рецептом маску накладають. Повинні бути обгорнуті шия, зона декольте. За 10 хвилин знімаємо.
Маска, у складі якої є желатин
Рецепт:
- желатин (1 ст. л. ) змішується з водою (2 ст. л. ),
- на водяній бані цей склад нагрівається, поки кристалики не розчиняться,
- до наявного потрібно додати 2 ст. крохмалю (вибирайте – кукурудзяний чи картопляний).
Маска від зморшок підійде для шиї та декольте, але обов'язково у теплому вигляді.
Олії
Усунути невеликі прояви зморшок при систематичному застосуванні допоможе і така процедура. Для цієї маски беруть олії: по 1 їдальні – жожоба, персикових кісточок, зародків пшениці. Серед інших інгредієнтів у складі – ложка цитрусового соку, стільки ж – солі (беріть саме морську, але невелику).
Приготування: олії перемішуються, у цей же посуд вливають лимонний сік, всипають сіль. Після розмішування таким складом обробляються шия, зона трохи нижче. Потім накриваємо харчовою плівкою, зверху – теплою тканиною. Чекаємо на п'ятнадцять хвилин, можна трохи довше.
Догляд на основі алое
Позбутися зморшок допоможе ще один рецепт, з натуральними інгредієнтами:
- м'якуш листя алое,
- 1 жовток,
- мед.
Алое треба дрібно посікти, щоб вийшла кашкоподібна консистенція. Туди ж жовток, вимішуємо, вливаємо мед, також ретельно розмішуємо. Нанесіть на проблемні області, потім витримуйте 15 хвилин і змивайте.
Гімнастика для гладкості шкіри
Також ви можете виконувати вправи, якщо хочете прибрати складки. Спеціальна гімнастика, якщо її виконувати регулярно, дає результати. Дрібні складочки майже зникають, глибокі поперечні зморшки також не такі явні.
- Отже, порядок виконання першої вправи. Початкова позиція – сидячи на підлозі. Спину треба розслабити максимально. Ноги розташувати так, щоб було зручніше. Голову піднімаємо та закидаємо.Обов'язково робити це плавно і не допускати найменшого різкого руху. Чекайте 5 секунд, повертайтеся у вихідну позицію. І таких – 10 повторень.
- Друге. Початкове становище незмінне. Тільки голову відхиляємо до максимуму спочатку праворуч і закріплюємо в цьому положенні до п'яти секунд. Тепер повертаємося до початкової позиції, те саме проробляємо на інший бік. Для кожної сторони – 10 підходів аналогічно.
Нижче наведемо ще один комплекс шийної гімнастики, що дозволяє запобігти появі глибоких складок та прибрати дрібні.
- Сидячи з рівною спиною на стільці, вам потрібно виконати по 5 кругових рухів головою на 2 сторони. Потім підборіддя потягніть якомога ближче до грудей, постарайтеся притиснути до тіла. У цьому положенні слід побути від 10 до 15 секунд.
- М'язи треба напружити, робити нахили головою то вліво, то вправо. По 4-5 повторень на кожну сторону. Після цього зробіть по 8-10, поступово прискорюючи темп.
- Пальці треба покласти на потиличну частину, зімкнути в замок. Руками створюйте опір, а голову тягніть униз, потім різко – назад. Так треба зробити від шести до восьми разів.Ефективність тим вища, що сильніший опір рук.
- З рівною спиною слід сидіти на стільці, а голову відкидати назад, на спинку. Подивіться нагору, а щелепою проробіть рухи, як при жуванні. При цьому рот має бути закритим. На цю вправу приділяється одна хвилина, потім – вихідна позиція.
Простий щоденний масаж шиї та декольте від зморшок
Як правило, такий масаж не триває більше тридцяти секунд на день.
- Потрібно підняти голову.
- Тильною стороною рук промасувати шкіру, рухаючись знизу нагору. Руки треба змінювати.
- В кінці тильною стороною долонь можна зробити рухи по підборідді, що поплескують.
Масаж шиї та області декольте від зморшок добре виконують у салонах, що особливо використовують традиційні східні методики. Крім цього, використовується крем, що розгладжує складки і одночасно підтягує, заспокоює шкіру і доглядає за нею.
Важливо! Будь-які маніпуляції з шиєю, чи це масаж чи вправи, варто проводити після очищення, можна також попередньо нанести крем. Так шкіра більш сприйнятлива до дії.
Салонні методики
Зморшки в зонах шиї та декольте іноді наважуються прибирати за допомогою салонних програм реабілітації.
- Фотопорація, фототерапія. Використання апаратів, заснованих на дії світла, призводить до розгладжування зморшок, дозволяє прибрати пігментні плями та спрямоване на лікування капілярів.
- Лазерні методики, що також впливають на в'ялу шкіру.
- Радіочастотний ліфтінг. Методика для підтяжки та омолодження.
- Мезотерапія. Передбачає ін'єкції на основі гіалуронової кислоти, екстрактів рослин, вітамінів та ін.
- Ботулотоксин у шию роблять порівняно рідко, але він дозволяє прибрати вертикальні тяжи м'язів та пов'язані з ними зморшки. Шкіра шиї стає набагато гладкішою і виглядає моложаво. Однак, можуть бути тимчасові труднощі у мові та ковтанні.
Іноді вдаються навіть до пластики, щоб відновити молодість шиї та зони декольте. Вибір, як підтримувати свою привабливість та красу – за вами.